Investujte výhodne a bez rizika

Moderný systém vzájomného požičiavania ponúka výhodnejšie úroky a nulové riziko

Prečo investovať
s PORT Invest?

Investovanie s PORT Invest prináša jedinečný spôsob zhodnocovania vašich peňazí prostredníctvom aukcie do rýchlych pôžičiek, ktorý vám garantuje nulové riziko, plné krytie neúspešných investícií a zaručený vysoký výnos.

Investujte vaše voľné finančné prostriedky alebo reinvestujte vaše zisky s rýchlou návratnosťou. Vaše financie budete mať neustále pod kontrolou aj vďaka tomu, že viete, kde sa vaše financie nachádzajú.

Investovanie s PORT Invest
je bezpečné, racionálne a ziskové

Jednoduchosť

Proces investovania s PORT Invest je plne automatizovaný a prispôsobený investorom v intuitívnom užívateľskom rozhraní. Všetko od registrácie až po starostlivosť o svoje investované financie je možné zrealizovať prostredníctvom niekoľkých klikov, jednoducho, rýchlo a s prehľadom.

Transparentnosť

Všetky investície a transakcie máte pod svojím dohľadom detailne v užívateľskom profile investora. Vďaka prehľadnému rozhraniu vidíte nielen každú transakciu, ale aj všetky ďalšie potrebné informácie ohľadne vašich investícií, ako je napríklad zmluvná dokumentácia.

Bezpečnosť

Naše technológie majú vysoký stupeň ochrany s najmodernejšími prvkami. Vysokú bezpečnosť vašej investície garantujeme po všetkých stránkach, zakladáme si na dôkladnej ochrane vášho užívateľského profilu investora a vami investovaných finančných prostriedkov.

Flexibilita

Spolupráca s nami je prispôsobená vašim potrebám, vklady a výbery vašich finančných prostriedkov sú bez viazanosti, časového obmedzenia alebo poplatkov. Váš užívateľský profil investora je úplne pod vašou kontrolou a na investovanie nepotrebujete predchádzajúce skúsenosti.

Garancia

Výnos z investovaných finančných prostriedkov evidujeme v prípade všetkých našich investorov. V prípade neúspešnej investície vám vaše investované financie vrátime v plnej výške. Úroveň rizika tým prakticky neexistuje a nami poskytovaná služba je zaručene bezpečná.

Výnos

Investovanie s nami ponúka výnos až do výšky 24,33 % p.a., čím niekoľkonásobne presahuje výnos v iných investičných príležitostiach. Na základe našej garancie vrátenia peňazí v prípade neúspešných investícii vám vieme zaručiť nulovú stratu a garantovaný výnos pre každého investora.

Zákazníci sú najlepšia referencia