O nás

PORT Invest prináša nový a jedinečný spôsob investovania prostredníctvom aukcie do krátkodobých pôžičiek. Venuje sa združovaniu poskytovateľov a žiadateľov o pôžičky formou kolektívneho požičiavania.

Hlavnými piliermi sú
jednoduchosť, transparentnosť a bezpečnosť.

NAŠIM CIEĽOM JE POSKYTNÚŤ KOMPLEXNÉ SLUŽBY NA ŠPIČKOVEJ ÚROVNI, ZOHĽADŇUJÚC INDIVIDUÁLNE POTREBY.

Klasický model poskytovania pôžičiek je na základe dlhoročných skúseností rozšírený o výhodné benefity, diverzifikáciu rizika, garantovaný výnos, či scoringový model. Naše technológie sú plne prispôsobené užívateľom, optimalizované a plne funkčné na každom zariadení pripojenom na internet. Profesionalita a prvotriedny servis spoločnosti je prioritou v podnikaní online.

Pôžičky od ľudí pre ľudí, takzvané “Peer to peer” pôžičky, sú pre investorov možnosťou, ako cez prehľadný systém internetového investovania zhodnotiť vlastné finančné prostriedky. Veľkou výhodou je aj nízka administratívna náročnosť, nakoľko celý proces poskytnutia pôžičiek prebieha online. Všetky potrebné informácie môžete sledovať vo svojom prehľadnom užívateľskom profile investora a na investovanie tak nepotrebujete žiadne predchádzajúce skúsenosti.

Zákazníci sú najlepšia referencia